Jak korzystać z podprogowych wiadomości na korzyść

Podprogowe przesłania są w zasadzie wizualnymi lub wypowiedziami pisanymi i mówionymi, które sprawiają, że twój umysł nieświadomie rejestruje je i sposób, w jaki uważasz, że jest zmieniony, aby zobaczyć te obrazy lub usłyszeć te stwierdzenia. To było rzeczywiście stworzone z Jamesem Vicary. Prowadził podprogowe wiadomości w reklamach grających w swoim kinie i twierdził, że odniósł sukces, ponieważ poziom jego sprzedaży wzrósł o prawie 60%. Mimo że badania naukowe później wykazały, że nie ma to wpływu na zakupy ludzi, a James nawet przyznał się, że nie wykorzystywał ich w swoim teatrze, wprowadził koncepcję i jest do tej pory uznany za kredyt.

Badania naukowe dowiodły, że podprogowe przesłania do klientów sprawiają, że są bardziej zadowoleni z produktów, które kupują. Co więcej, nawet zwiększają uczucia, jakie klient ma na produkt. Niezależnie od tego, czy klient kupuje produkt, jest zupełnie inna historia. Chodzi o to, że te wiadomości mogą być wykorzystane w reklamach, aby zwiększyć chęć posiadania produktu, w umysłach rynków docelowych.

Jak stwierdzono wcześniej, podprogowe przesłania zmieniają sposób myślenia, mimo że robią to zupełnie nieświadomie w swoim umyśle. Jeśli potrafisz zrozumieć moc tej koncepcji, możesz także zrozumieć, że mogą one być wykorzystywane na własną korzyść. Czasami ludzie, którzy palą nadmiernie chcą rzucić palenie. A ci, którzy zbyt dużo wagi chcą schudnąć, więc idą na dietę. Ale ilu z tych osób może rzeczywiście trzymać się tych nowych nawyków. Niektóre z nich wracają do swoich dawnych sposobów palenia nawet po tym jak się opuszczają. Kiedy niektórzy ludzie straciły na wadze, przyjmują stare nawyki żywieniowe i zwiększają wagę. Ci ludzie naprawdę chcą zmieniać swoje życie, ale mogą używać podprogowych wiadomości, aby trwale zmieniać. Może zmienić nawyki, które są w ich umysłach. Poprzez muzykę CD lub muzykę, a nawet wizualizację, mogą one pomóc im całkowicie rzucić palenie, a nawet pomóc im nauczyć się jeść zdrowych, aby pozostać w kontakcie. Istnieją różne rodzaje filmów wideo, które mogą pomóc przez podprogowe wiadomości. Filmy wydają się najlepszą odpowiedzią, ponieważ większość z nas reaguje lepiej na komunikację wizualną.

Istnieją oprogramowanie dostępne na rynku, które może Ci pomóc. Możesz zainstalować je na swoim komputerze, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy nawet grasz, te podprogowe wiadomości wciąż pojawiają się i pojawiają się w Twoim umyśle, zmieniając przyzwyczajenia, które masz w sobie.

Wiedząc tyle o mocy przekazów podprogowych pokazuje nam, jak wiele możemy mieć w ciągu naszego życia, aby zmienić sposób, w jaki myślimy, sposób, w jaki zachowujemy się i nasze najgłębsze przyzwyczajeń. A to, co jest jeszcze ciekawsze, to nie tylko nasze życie, ale życie innych możemy zmienić również poprzez wykorzystanie podprogowych wiadomości.